Zapamiętaj mnie

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
części do samochodu
Autor Wiadomość
Eliasz52
Junior Member
**

Status: Offline
Liczba postów: 1
części do samochodu
Jeśli ktoś z was szuka sklepu motoryzacyjnego to podsyłam link do motochemia.pl, w którym znaleźć można szeroki asrotyment części i akcesoriów samochodowych. Kupowałem od nich kilka razy i musze przyznać, że naprawdę warto, bo jakość produktów jest bardzo dobra.
15.03.2019 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kora
Junior Member
**

Liczba postów: 6
RE: części do samochodu
Tanie części samochodowe i duży asortyment to sklep https://superparts.pl/ oferuje. Co potrzebuję, to zawsze tam jest. Co też warto podkreślić, szybko mam towar u siebie zawsze. Przeważnie z paczkomatu sobie odbieram. Co do jakości uwag też nie mam. Dobry sklep po prostu.
17.03.2019 14:39
alex111
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Witam wszystkich zainteresowanych tematem i zachęcam do wypowiedzi . Jezeli chececie sprzedać swój samochód, to serdecznie polecam skup samochodów . Zajmują sie oni skupem samochodów oraz ich sprzedażą, skupuja zarówno sprawne jak i zepsute, bądź powypadkowe samochody.
14.06.2019 11:58
natalia443
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Sama ostatnio miałam bardzo dużo problemów z moim samochodem w którym zepsuła się klimatyzacja.Mój znajomy polecił mi firmę https://nabijanie-klimatyzacji.pl i powiedział że tam bardzo dobrze naprawiają.Na pewno skorzystam.
16.06.2019 9:53
AbiUbu
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Obecnie nie trzeba jeździć po sklepach czy hurtowniach i grzebać po skupach. Warto jednak w internecie posprawdzać na różnych sklepach, gdzie są bardziej atrakcyjne oferty. OEM BMW można znaleźć na wielu z nich, więc to nie powinno być problemem.
26.10.2019 20:56
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Autoxen.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS