Autoxen Forum

Pełna wersja: Praca w Polsce, oferty.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zamierzam po nowemu roku jechać do Polski na zarobki, szukam aktualnych ofert pracy. Gdzieś można zobaczyć wszystkie wolne miejsca prac?
Radzę Ci tu poszukać pracy https://pl.jobsora.com/ , na tej stronie zbierane wszystkie oferty pracy w całej Polsce. Tylko na tym portalu akurat szukam pracy, dlatego polecam.
A może zajmij się czymś, co zawsze ma wzięcie? Ostatnio czytałem o paskach klinowych i zaskoczyło nie, że tak mało ludzi się na tym zna! https://motohigh.pl/2019/07/05/pasek-klinowy-naprawa/
zależy w jakiej branży, część oferuje na dużych portalach, część na olx i innych tego typu
Polski rynek pracy przyciąga wielu
Absolutnie słuszne. Rynek pracy w Polsce jest interesujący. Wraz z rozwojem Internetu poszukiwania pracy i migracja pracowników stały się bardziej dynamiczne. Zmieniłem też swoją pracę. Jestem z Łodzi. Znalazłem pracę online w Gorzowie. Przez pierwsze kilka miesięcy miałem okres próbny. Wynajęłam mieszkanie, wynajem samochodów gorzów . A teraz, od sierpnia, jestem pełnoprawnym pracownikiem firmy. Przeprowadzam się do Gorzowa
Warto wiedzieć też, gdzie można znaleźć dobrej jakości strój do pracy. Dla niektórych zawodów, np. mundurowych, może to być problematyczne. Na szczęście mamy coś takiego jak ubrania dla strażaków w sklepie Sortmund.
Przekierowanie