Autoxen Forum

Pełna wersja: Gotowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Kto z Was lubi gotować? Uwielbiam to robić i od dłuższego czasu testuję różne przepisy, które znajduję na stronie https://najlepszewkuchni.pl/. Naprawdę warto spróbować czegoś nowego. Zachęcam każdego do gotowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami i przepisami.
Lubić lubię. Tyle, że inni nie bardzo lubią jeść to, co ugotuję. Chyba muszę wybrać się na jakiś dobry kurs w tym temacie.
Pisałam wam ostatnio o tym jak bardzo nie lubię gotować i zdania podtrzymuję. Nie mam męża ani dzieci, więc nie muszę tego robić. Ostatnio znalazłam firmę cateringową, która serwuje bardzo dobre posiłki w opakowaniach styropianowych na żywność , które długo utrzymują temperaturę i problem z gotowaniem mam z głowy.
Ja chętnie dowiem się czegoś więcej o gotowaniu. Jestem na etapie naleśników i jajecznicy Wink
Ja nie gotuje tylko zamawiam catering. Posiłki przychodzą mi w takich opakowaniach na catering dietetyczny
bardzo lubię, zwłaszcza rodzinnie Smile
kiedyś nie przepadałam za gotowaniem, lecz jakoś zaznajomiłam się z gastronomią i po prostu polubiłam robienie pysznych dań, zwłaszcza dla rodzinki, która teraz docenia moje prace Big Grin zdarza się jednak, że muszę coś zamówić

Naprawdę lubię gotować. Jestem cukiernikiem. Zajmuję się pieczeniem ciast i robieniem deserów. Moja praca jest moim hobby. Moja kuchnia łącząca Bosch MUM4655 pomaga mi zrobić ciasto. Doskonała prędkość i duża liczba funkcji w jednym połączeniu kuchennym. zamówiony na polskiej stronie internetowej allmega.pl . Byłem zadowolony z ceny i szybkości dostawy.
Przekierowanie