Autoxen Forum

Pełna wersja: Gotowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Kto z Was lubi gotować? Uwielbiam to robić i od dłuższego czasu testuję różne przepisy, które znajduję na stronie https://najlepszewkuchni.pl/. Naprawdę warto spróbować czegoś nowego. Zachęcam każdego do gotowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami i przepisami.
Lubić lubię. Tyle, że inni nie bardzo lubią jeść to, co ugotuję. Chyba muszę wybrać się na jakiś dobry kurs w tym temacie.
Pisałam wam ostatnio o tym jak bardzo nie lubię gotować i zdania podtrzymuję. Nie mam męża ani dzieci, więc nie muszę tego robić. Ostatnio znalazłam firmę cateringową, która serwuje bardzo dobre posiłki w opakowaniach styropianowych na żywność , które długo utrzymują temperaturę i problem z gotowaniem mam z głowy.
Ja chętnie dowiem się czegoś więcej o gotowaniu. Jestem na etapie naleśników i jajecznicy Wink
Ja nie gotuje tylko zamawiam catering. Posiłki przychodzą mi w takich opakowaniach na catering dietetyczny
bardzo lubię, zwłaszcza rodzinnie Smile
kiedyś nie przepadałam za gotowaniem, lecz jakoś zaznajomiłam się z gastronomią i po prostu polubiłam robienie pysznych dań, zwłaszcza dla rodzinki, która teraz docenia moje prace Big Grin zdarza się jednak, że muszę coś zamówić


_____________
opakowania do burgerów oraz opakowania na frytki.
Naprawdę lubię gotować. Jestem cukiernikiem. Zajmuję się pieczeniem ciast i robieniem deserów. Moja praca jest moim hobby. Moja kuchnia łącząca Bosch MUM4655 pomaga mi zrobić ciasto. Doskonała prędkość i duża liczba funkcji w jednym połączeniu kuchennym. zamówiony na polskiej stronie internetowej allmega.pl . Byłem zadowolony z ceny i szybkości dostawy.
Przekierowanie