Autoxen Forum

Pełna wersja: zimowe opony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
siemka, jakie byście polecili opony na zimę? Jestem trochę zielony w tym temacie, bo dopiero kupiłem swoje pierwsze auto. Muszę jak najszybciej wymienić opony na zimę, bo robi się ślisko na drogach... Mój kumpel wczoraj mi opowiadał, że spory już czas korzysta z opon marki Continental i bardzo je poleca https://www.continental-opony.pl/transport Co sądzicie o oponach Continental? Warto je kupować?
Ostatnio wymieniałem opony w moim nowym aucie które kupiłem w https://www.uzywanejaknowe.pl/ford . Z tego auta jestem bardzo zadowolony.
Ja mam już dość zmieniania opon z zimowych na letnie itp. , dlatego chyba w tym sezonie postawię na opony całoroczne
Nie wiem, czy marka ma duże znaczenie. Liczą się certyfikaty i jakość bieżnika Smile
W kwestii opon dodam jeszcze, że tu jest ciekawy artykuł jak dbać o opony. Myślę, że warto się z nim zapoznać, gdyż ten temat nastręcza niekiedy wielu problemów.
Przed zimą nie tylko opony są ważne. Trzeba pomyśleć o jakiś solidnych https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia-antykorozyjne/ Takie zabezpieczenia antykorozyjne stali, wykonane metodą cynkowania ogniowego są wyjątkowo efektywne – tak przygotowany i wykonany proces daje solidną trwałość powłoki. U nas to się sprawdziło. My takie zabezpieczenia antykorozyjne zleciliśmy firmie Metaltech ponieważ u nich wszystkie procesy są stale monitorowane i sprawdzane za pomocą wielu urządzeń kontrolno – pomiarowych. Także wszystko jest najwyższej jakości. Dzięki solidności pracowników Metaltech nasz samochód jest doskonale zabezpieczony i odporny na działania warunków atmosferycznych.
Prowadzę własną firmę, juz od kilku lat. Ostatnio miałem mały problem związany z samochodem na leasing dla mojej firmy. Natrafiłem na stronę https://leasingpolski.pl/ i jestem bardzo zadowolony z podjętej współpracy. Uzyskałem pełen profesjonalizm oraz pomoc w doborze odpowiedniego samochodu .
Przekierowanie